Den Helder kust de zee

 

 


Selecteer een locatie
Datum Tijdstip Naam Plaats
Za 2 juni 201811.15 - 11.45Koninklijk Helders MannenkoorLutherse Kerk, Wezenstraat
Za 2 juni 201812.00 - 12.30Muziek theater La scale Nobile Cinema Zevenskoop, Julianaplein
Za 2 juni 201812.00 - 12.30Rock-a-Billy Rebel DancersKroonpassage / HOB danspodium, Den Helder
Za 2 juni 201812.00 - 12.30BigbandHelder Vastgoed BV / Kampanje podium, Julianapark
Za 2 juni 201812.00 - 12.30Chr. Mannenkoor DHLutherse Kerk, Wezenstraat
Za 2 juni 201812.00 - 12.30Jongere werk Den Helder - Jeffrey Koorn Poppodium De Wering / Koningstraat, Koningstraat
Za 2 juni 201812.00 - 12.30Zangvereniging La MerBethelkerk, Prins Hendriklaan
Za 2 juni 201812.00 - 12.30Vrouwenkoor No-NameWienerhof/Boon Viswereld, Parallelweg
Za 2 juni 201812.00 - 12.30Popkoor AmuzementWindkracht 13 buiten, Keizersgracht
Za 2 juni 201812.00 - 12.30Crazy DwarfBoerenverdriet, Zuidstraat
Za 2 juni 201812.00 - 12.30Henk van KuijkSchool 7 (De nieuwe Bibliotheek), Weststraat 110 (naast Windkracht 13)
Za 2 juni 201812.00 - 12.30Muziekvereniging Winnubst - Harmonie OrkestO&O podium Breewaterplein, Breewaterplein
Za 2 juni 201812.00 - 12.30Adriaan BaisStadscafé Flow, Beatrixstraat
Za 2 juni 201812.00 - 12.30KaWe DjembeEetcafe d' Oude Gast, Kroonstraat
Za 2 juni 201812.00 - 12.30Ineke BruinGebouw 73 op Willemsoord MindsZ, Willemsoord
Za 2 juni 201812.00 - 12.30Schipperscafe Willemsoord, Willemsoord
Za 2 juni 201812.00 - 12.30AccordeonolaKeykeg zaal, Willemsoord
Za 2 juni 201812.00 - 12.30Vester WeertLunch & Grand Cafe Njoy, Willemsoord
Za 2 juni 201812.00 - 12.30Ruud & JokeHachi Lounge, Willemsoord, Willemsoord
Za 2 juni 201812.35 - 12.55Divino SportsKroonpassage / HOB danspodium, Spoorstraat
Za 2 juni 201812.45 - 13.10FonduynkoorHelder Vastgoed BV / Kampanje podium, Julianapark
Za 2 juni 201812.45 - 13.15Swarthoed (Sandro Assorgia)Eetcafé d'Oude Gast , Kroonstraat
Za 2 juni 201812.45 - 13.15Nanette BoereeStadscafe FLOW, Beatrixstraat
Za 2 juni 201812.45 - 13.15Jan NijstenLunch & Grand Cafe Njoy, Willemsoord
Za 2 juni 201812.45 - 13.15Flatland FolksBoerenverdriet, Zuidstraat
Za 2 juni 201812.45 - 13.15Operetteverenging HarmonieLutherse Kerk, Wezenstraat
Za 2 juni 201812.45 - 13.15Kinderkoor Juniorpops School 7 (De nieuwe Bibliotheek), Weststraat 110 (naast Windkracht 13)
Za 2 juni 201812.45 - 13.15Koor UniqueBethelkerk, Prins Hendriklaan
Za 2 juni 201812.45 - 13.15KoorameezingWienerhof/Boon Viswereld, Parallelweg
Za 2 juni 201812.45 - 13.15Patrick & KateWindkracht 13 buiten, Keizersgracht
Za 2 juni 201812.45 - 13.15Quanta BonesSchipperscafe Willemsoord, Willemsoord
Za 2 juni 201812.45 - 13.15Marinus & RoelCinema Zevenskoop, Julianaplein
Za 2 juni 201812.45 - 13.15Pieter LochGebouw 73 op Willemsoord MindsZ, Willemsoord
Za 2 juni 201812.45 - 13.15Separation BabyPoppodium De Wering / Koningstraat, Koningstraat
Za 2 juni 201812.45 - 13.15Roaring FiftiesKeykeg zaal, Willemsoord
Za 2 juni 201812.45 - 13.15Mercy JamesHachi Lounge, Willemsoord, Willemsoord
Za 2 juni 201812.45 - 13.15Muziekvereniging Winnubst - Klein Harmonie Orkest O&O podium Breewaterplein, Breewaterplein
Za 2 juni 201813.00 - 13.20Twirlvereniging FocusKroonpassage / HOB danspodium, Spoorstraat
Za 2 juni 201813.25 - 13.55Jazz comboHelder Vastgoed BV / Kampanje podium, Julianapark
Za 2 juni 201813.30 - 13.55House of danceKroonpassage / HOB danspodium, Spoorstraat
Za 2 juni 201813.30 - 14.00Popkoor Elan CallantsoogKeykeg zaal, Willemsoord
Za 2 juni 201813.30 - 14.00Michiel TegelbergCinema Zevenskoop, Julianaplein
Za 2 juni 201813.30 - 14.00Marco & JeroenEetcafé d'Oude Gast , Kroonstraat
Za 2 juni 201813.30 - 14.00D#coverStadscafe FLOW, Beatrixstraat
Za 2 juni 201813.30 - 14.00The VoetensSchool 7 (De nieuwe Bibliotheek), Weststraat 110 (naast Windkracht 13)
Za 2 juni 201813.30 - 14.00Koor ChantasticBethelkerk, Prins Hendriklaan
Za 2 juni 201813.30 - 14.00HuisduinerkoorWienerhof/Boon Viswereld, Parallelweg
Za 2 juni 201813.30 - 14.00Crazy DwarfWindkracht 13 buiten, Keizersgracht
Za 2 juni 201813.30 - 14.00Sloppy TomSchipperscafe Willemsoord, Willemsoord
Za 2 juni 201813.30 - 14.00Grijpstra en de GeerGebouw 73 op Willemsoord MindsZ, Willemsoord
Za 2 juni 201813.30 - 14.00Dad's Army of Musicians Boerenverdriet, Zuidstraat
Za 2 juni 201813.30 - 14.00Lars Groenink & Patrick SeegersLunch & Grand Cafe Njoy, Den Helder
Za 2 juni 201813.30 - 14.00Muziek theater La scale Nobile Lutherse kerk, Wezenstraat
Za 2 juni 201813.30 - 14.00KaWe DjembeO&O podium Breewaterplein, Breewaterplein
Za 2 juni 201813.30 - 14.00Kirstie DiAlegriaPoppodium De Wering / Koningstraat, Koningstraat
Za 2 juni 201813.30 - 14.00TurnstileHachi Lounge, Willemsoord, Willemsoord
Za 2 juni 201814.00 - 14.20GV Dos Den Oever Demodansgroep DjèstiekKroonpassage / HOB danspodium, Spoorstraat
Za 2 juni 201814.10 - 14.35StrijkersHelder Vastgoed BV / Kampanje podium, Julianaplein
Za 2 juni 201814.15 - 14.45Summer NoonGebouw 73 op Willemsoord MindsZ, Willemsoord
Za 2 juni 201814.15 - 14.45Bl!TZZCinema Zevenskoop, Julianaplein
Za 2 juni 201814.15 - 14.45DUSBoerenverdriet, Zuidstraat
Za 2 juni 201814.15 - 14.45Andy & SaskiaSchool 7 (De nieuwe Bibliotheek), Weststraat 110 (naast Windkracht 13)
Za 2 juni 201814.15 - 14.45KoorameezingWienerhof/Boon Viswereld, Parallelweg
Za 2 juni 201814.15 - 14.45Flatland FolksLunch & Grand Cafe Njoy, Willemsoord
Za 2 juni 201814.15 - 14.45Pieter LochSchipperscafé Willemsoord, Willemsoord
Za 2 juni 201814.15 - 14.45Rainbow Den HelderLutherse Kerk, Wezenstraat
Za 2 juni 201814.15 - 14.45Dameskoor HDK VocaalBethelkerk, Prins Hendriklaan
Za 2 juni 201814.15 - 14.45Jan NijstenStadscafe FLOW, Beatrixstraat
Za 2 juni 201814.15 - 14.45Sulaika, Patrick & SikinaWindkracht 13 buiten, Keizersgracht
Za 2 juni 201814.15 - 14.45Amusementsorkest HFCO&O podium Breewaterplein, Breewaterplein
Za 2 juni 201814.15 - 14.45Marinus & RoelEetcafe d' Oude Gast, Kroonstraat
Za 2 juni 201814.15 - 14.45Popkoor Elan SchagenKeykeg zaal, Willemsoord
Za 2 juni 201814.15 - 14.45Nanette BoereePoppodium De Wering / Koningstraat, Koningstraat
Za 2 juni 201814.15 - 14.45Diane SelieHachi Lounge, Willemsoord, Willemsoord
Za 2 juni 201814.30 - 14.50Rik's Body LanguageKroonpassage / HOB danspodium, Willemsoord
Za 2 juni 201814.50 - 15.20ZangHelder Vastgoed BV / Kampanje podium, Julianapark
Za 2 juni 201815.00 - 15.20The Rock-a-Billy Rebel Dancers Kroonpassage / HOB danspodium, Spoorstraat
Za 2 juni 201815.00 - 15.30Kirstie DiAlegriaCinema Zevenskoop, Julianaplein
Za 2 juni 201815.00 - 15.30Swarthoed (Sandro Assorgia) School 7 (De nieuwe Bibliotheek), Weststraat 110 (naast Windkracht 13)
Za 2 juni 201815.00 - 15.30Vocaal ensemble Gaudium VocaleLutherse Kerk, Wezenstraat
Za 2 juni 201815.00 - 15.30Dames a capella koor EigenwijzBethelkerk, Prins Hendriklaan
Za 2 juni 201815.00 - 15.30OrdinariaWienerhof/Boon Viswereld, Parallelweg
Za 2 juni 201815.00 - 15.30RumoursWindkracht 13 buiten, Keizersgracht
Za 2 juni 201815.00 - 15.30MOKUZKeykeg zaal, Willemsoord
Za 2 juni 201815.00 - 15.30Kinderkoor JuniorpopsSchipperscafe Willemsoord, Willemsoord
Za 2 juni 201815.00 - 15.30Sharon & IsaakLunch & Grand Cafe Njoy, Willemsoord
Za 2 juni 201815.00 - 15.30DUSBoerenverdriet, Zuidstraat
Za 2 juni 201815.00 - 15.30Summer NoonGebouw 73 op Willemsoord MindsZ, Willemsoord
Za 2 juni 201815.00 - 15.30Ruud & JokeEetcafe d' Oude Gast, Kroonstraat
Za 2 juni 201815.00 - 15.30Vester WeertStadscafe FLOW, Beatrixstraat
Za 2 juni 201815.00 - 15.30Poppodium De Wering / Koningstraat, Koningstraat
Za 2 juni 201815.00 - 15.30Joost DobbeHachi Lounge, Willemsoord, Willemsoord
Za 2 juni 201815.00 - 15.30Vrouwenkoor No-NameO&O podium Breewaterplein, Breewaterplein
Za 2 juni 201815.20 - 16.05DansHelder Vastgoed BV / Kampanje podium, Julianaplein
Za 2 juni 201815.30 - 15.55Steelband Tropical SteelpansKroonpassage / HOB danspodium, Spoorstraat
Za 2 juni 201815.45 - 16.15Jeugd Musicalgroep MUSICOOLCinema Zevenskoop, Julianaplein
Za 2 juni 201815.45 - 16.15Booze & Blues Lunch & Grand Cafe Njoy, Willemsoord
Za 2 juni 201815.45 - 16.15Sloppy TomSchool 7 (De nieuwe Bibliotheek), Weststraat 110 (naast Windkracht 13)
Za 2 juni 201815.45 - 16.15I.E. koor RevivalLutherse Kerk, Wezenstraat
Za 2 juni 201815.45 - 16.15Helders KamerorkestBethelkerk, Prins Hendriklaan
Za 2 juni 201815.45 - 16.15Koor OnrustWienerhof/Boon Viswereld, Parallelweg
Za 2 juni 201815.45 - 16.15Marco & JeroenStadscafe FLOW, Beatrixstraat
Za 2 juni 201815.45 - 16.15VaartWindkracht 13 buiten, Keizersgracht
Za 2 juni 201815.45 - 16.15Bl!TZZSchipperscafé Willemsoord, Willemsoord
Za 2 juni 201815.45 - 16.15De ZwabbersEetcafe d' Oude Gast, Kroonstraat
Za 2 juni 201815.45 - 16.15CheaZHeadZ Boerenverdriet, Zuidstraat
Za 2 juni 201815.45 - 16.15TurnstileGebouw 73 op Willemsoord MindsZ, Willemsoord
Za 2 juni 201815.45 - 16.15Huub & DaanKeykeg zaal, Willemsoord
Za 2 juni 201815.45 - 16.15Sander EPoppodium De Wering / Koningstraat, Koningstraat
Za 2 juni 201815.45 - 16.15Lars Groenink & Patrick SeegersHachi Lounge, Willemsoord, Willemsoord
Za 2 juni 201815.45 - 16.15HuisduinerkoorO&O podium Breewaterplein, Breewaterplein
Za 2 juni 201816.00 - 16.25Quanta BonesKroonpassage / HOB danspodium, Den Helder
Za 2 juni 201816.05 - 16.25Crash bandHelder Vastgoed BV / Kampanje podium, Julianapark
Za 2 juni 201816.25 - 16.45TN mixHelder Vastgoed BV / Kampanje podium, Julianapark
Za 2 juni 201816.30 - 17.00Zangtrio Wat nu?Cinema Zevenskoop, Julianaplein
Za 2 juni 201816.30 - 17.00Vester WeertEetcafé d'Oude Gast , Kroonstraat
Za 2 juni 201816.30 - 17.00Summer NoonLunch & Grand Cafe Njoy, Willemsoord
Za 2 juni 201816.30 - 17.00Gemengd koor MescalanzaLutherse Kerk, Wezenstraat
Za 2 juni 201816.30 - 17.00Feestkapel Zo Niet Dan TochWienerhof/Boon Viswereld, Parallelweg
Za 2 juni 201816.30 - 17.00Marinus & RoelStadscafe FLOW, Beatrixstraat
Za 2 juni 201816.30 - 17.00Mercy JamesKeykeg zaal, Willemsoord
Za 2 juni 201816.30 - 17.00Granddad DanielWindkracht 13 buiten, Keizersgracht
Za 2 juni 201816.30 - 17.00Joost DobbeGebouw 73 op Willemsoord MindsZ, Willemsoord
Za 2 juni 201816.30 - 17.00Ed de JongsteBethelkerk, Den Helder
Za 2 juni 201816.30 - 17.00SAM (Soul And More) Boerenverdriet, Zuidstraat
Za 2 juni 201816.30 - 17.00'Remind me'Poppodium De Wering / Koningstraat, Koningstraat
Za 2 juni 201816.30 - 17.00Frankie goes toO&O podium Breewaterplein, Breewaterplein
Za 2 juni 201816.30 - 17.00MOKUZSchipperscafe Willemsoord, Willemsoord
Za 2 juni 201816.30 - 17.00Diane SelieSchool 7 (De nieuwe Bibliotheek), Weststraat 110 (naast Windkracht 13)
Za 2 juni 201816.30 - 17.00Grijpstra en de GeerHachi Lounge, Willemsoord, Willemsoord
Za 2 juni 201816.30-17.00MorefirebrassKroonpassage / HOB danspodium, Den Helder
Za 2 juni 201817.00 - 17.20Popschool 1Helder Vastgoed BV / Kampanje podium, Julianapark
Za 2 juni 201817.00 - 17.30Frankie goes toO&O podium Breewaterplein, Breewaterplein
Za 2 juni 201817.15 - 17.45Sharon & IsaakCinema Zevenskoop, Julianaplein
Za 2 juni 201817.15 - 17.45Patrick & SulaikaEetcafé d'Oude Gast , Kroonstraat
Za 2 juni 201817.15 - 17.45ZZ bandWienerhof/Boon Viswereld, Parallelweg
Za 2 juni 201817.15 - 17.4580 - procentWindkracht 13 binnen, Weststraat
Za 2 juni 201817.15 - 17.45MOKUZ mag uitlopenSchipperscafe Willemsoord, Willemsoord
Za 2 juni 201817.15 - 17.45Vocaal Ensemble BarzellettaKeykeg zaal, Willemsoord
Za 2 juni 201817.15 - 17.45Four KingsStadscafe FLOW, Beatrixstraat
Za 2 juni 201817.15 - 17.45Adriaan BaisLunch & Grand Cafe Njoy, Willemsoord
Za 2 juni 201817.15 - 17.45Ed de Jongste featuring Tim Laan Gebouw 73 op Willemsoord MindsZ, Willemsoord
Za 2 juni 201817.15 - 17.45SAM (Soul And More) Boerenverdriet, Zuidstraat
Za 2 juni 201817.15 - 17.45Separation BabyPoppodium De Wering / Koningstraat, Koningstraat
Za 2 juni 201817.15 - 17.45Bl!TZZHachi Lounge, Willemsoord, Willemsoord
Za 2 juni 201817.20 - 17.40Popschool 2Helder Vastgoed BV / Kampanje podium, Julianapark
Za 2 juni 201818.00 - 18.30'Remind me'Boerenverdriet, Zuidstraat
Za 2 juni 201818.00 - 18.30Vaart (2)Windkracht 13 binnen, Weststraat
Za 2 juni 201818.00 - 18.30CheaZHeadZPoppodium De Wering / Koningstraat, Koningstraat
Za 2 juni 201818.45 - 19.15Stage 2Windkracht 13 binnen, Weststraat
Za 2 juni 201818.45 - 19.15The JourneymanBoerenverdriet, Zuidstraat
Za 2 juni 201818.45 - 19.15SAM (Soul And More) Poppodium De Wering / Koningstraat, Koningstraat
Za 2 juni 201819.30 - 20.00Booze & BluesBoerenverdriet, Zuidstraat
Za 2 juni 201819.30 - 20.00SpacebrothersWindkracht 13 binnen, Weststraat
Za 2 juni 201820.15 - 20.45The JourneymanWindkracht 13 binnen, Weststraat
Za 2 juni 201820.15 - 20.45Cripple JoeBoerenverdriet, Zuidstraat
Za 2 juni 201821.00 - 21.30High PressureWindkracht 13 binnen, Weststraat
Za 2 juni 201821.45 - 22.15Los BastardosWindkracht 13 binnen, Weststraat
Za 2 juni 201822.30 - 23.00CosmosWindkracht 13 binnen, Weststraat
Za 2 juni 201823.15 - 23.45Dad's army of MusiciansWindkracht 13 binnen, Weststraat
Zo 3 juni 201800.00 - 00.30Cripple JoeWindkracht 13 binnen, Weststraat